صفحه اصلی » هتل آزولیک، هتلی در قلب طبیعت مکزیک!

هتل آزولیک، هتلی در قلب طبیعت مکزیک!

نویسنده mrmarco
42 بازدید ۳ دقیقه
Banner
جزیره Azulik Hotel

هتل آزولیک، هتلی در قلب طبیعت مکزیک!

همه ما تعریف زیادی از شهرها و کشورهای اروپایی شنیده ایم، اما این بار می خواهیم سری به مکزیک بزنیم. تولوم شهری باستانی در مکزیک است که هتل آزولیک در آن قرار دارد. اگر می خواهید در دل طبیعت اقامت داشته باشید، به هتل آزولیک بروید. نکته جالب توجه این است که تمام مصالح این هتل از عناصر طبیعی ساخته شده اند. در ادامه به معرفی بیشتر هتل آزولیک مکزیک می پردازیم پس ما را همراهی کنید.

هتل آزولیک آشتی با طبیعت

اولین جذابیت هتل آزولیک (Azulik hotel) داشتن ساحل اختصاصی است که در آنجا می توانید شنا کنید یا حمام آفتاب بگیرید. اتاق های هتل در واقع خانه های درختی هستند که با چوب آبنوس مکزیکی ایجاد شده اند. از آنجایی که روشنایی برق در این خانه های درختی وجود ندارد، پنجره های قدی کار گذاشته شده اند تا در طول روز از روشنایی طبیعی استفاده کنید. در شب نیز به جای لامپ، تمام اتاق با نور شمع روشن می شود و فضایی بسیار رمانتیک و آرامبخش برای شما ایجاد می کند.

هنگام روز برای تماشای دریای کارائیب و طبیعت سرسبز، می توانید به عرشه خانه درختی خود بروید و در فضای باز روی تخت های ساحلی دراز بکشید و لذت ببرید!

معماری هتل آزولیک

همانطور که قبلا اشاره کردیم تمامی مصالح هتل آزولیک از اجزای طبیعت هستند و به نوعی می توان گفت هر ۴ عنصر طبیعت در این هتل به کار رفته است. آب که مهم ترین عنصر طبیعت است، اصلی ترین عنصر هتل آزولیک به شمار می رود! این هتل در دل دریای کارائیب واقع شده و همچنین تالاب زیبایی با آب مقدس در این مکان وجود دارد. از آب این تالاب در وان اتاق های هتل استفاده می شود چرا که می تواند آب را تصفیه کند و در کنترل سیل و ثبات ساحل نیز نقش مهمی دارد.

به کار بردن مسیرها و پل های چوبی نیز به خاطر جلوگیری نکردن از رشد طبیعی درختان است.

هتل آزولیک چه امکاناتی دارد؟

سالن ماساژ و اسپا، مرکز درمان های سنتی مایاها، حمام درمانی گیاهی و ساحل بار از امکانات ویژه هتل هستند. همچنین هر روز صبحانه و ناهار در هتل ارائه می شود. وان موزاییکی دست ساز که در حمام اتاق ها وجود دارد و با آب مقدس تالاب که غنی از املاح معدنی است پر شده، از دیگر امکانات بهترین هتل مکزیک محسوب می شود. محصولات ارگانیک آرایشی و بهداشتی، حمام خصوصی، تخت خواب بزرگ، پشه بند، لپ تاپ و دو عدد پریز برق از امکانات موجود در هر ویلا می باشد.

انواع ویلاهای هتل آزولیک

هتل آزولیک از ۷ نوع ویلای چوبی تشکیل شده است و جمعا شامل ۴۷ ویلا می شود. ویلاها طوری بنا شده اند که چشم انداز همه آنها، دریای کارائیب و جنگل های سرسبز باشد. در ادامه با مهترین ویلاهای هتل آزولیک مکزیک آشنا می شوید.
ویلاهای مهتاب

ویلاهای مهتاب

بهترین انتخاب برای زوج های جوانی است که به ماه عسل آمده اند. این نوع ویلا، کلبه ای عاشقانه و رمانتیک است که نور مهتاب در آن می تابد و می توانید رویایی ترین لحظات زندگی خود را در آن تجربه کنید.

ویلاهای آسمان

ویلاهای آسمان مختص افرادی است که از تماشای عظمت اقیانوس بیکران لذت می برند. این ویلاهای صخره ای رو به اقیانوس “آزولیک تولوم” ساخته شده اند و می توانید شب هنگام به تراس خصوصی خود بروید و روی صندلی های تابی به ستاره های درخشان خیره شوید. همچنین هنگام سحر، صحنه ای جذاب از طلوع خورشید بر افق دریای کارائیب را مشاهده می کنید. چه چیزی می تواند صحنه به این جذابی را برای شما پدید آورد؟!

ویلاهای آزتک

اگر جوان هستید و شور و اشتیاق زیادی دارید، ویلاهای آزتک که در قسمت جنوبی هتل هستند، مناسب شماست. ویلاهای آزتک از تزئینات شاد برخوردارند که بسیار نشاط بخش و زیبا هستند. در این نوع ویلا، چه در بیرون ویلا استراحت کنید چه در داخل، جنگل های مایا چشم انداز شماست.

ویلاهای مایان

بدون شک، حمام کردن و دراز کشیدن در وان آبگرم در وسط جنگل، آرامش بسیار عجیبی را به شما می دهد. ویلاهای مایان جایی است که مناظر سبز رنگ طبیعت چشم هایتان را نوازش می دهند و هوایی پاک و تمیز را تنفس می کنید. همچنین می توانید در تراس چوبی ویلا، آبمیوه بنوشید و از دیدن طبیعت بکر و زیبا لذت ببرید.

ویلاهای جنگلی Azulik hotel

مصالح و تزئیناتی که در ویلاهای جنگلی به کار رفته شده کاملا مربوط به درختان و جنگل هاست. ویلایی چوبی و دل انگیز که آمیخته به هنر هنرمندان محلی است و تزئینات دست ساز بسیار زیبا شما را شگفت زده می کند. در ویلاهای جنگی، زندگی کردن در دل طبیعت را تجربه کنید.

ویلاهای دریا

ویلاهای دریا کمترین فاصله را با ساحل زیبای دریای کارائیب دارند. این نوع ویلا مطابق سلیقه کسانی است که می خواهند ساعت ها به دریا نگاه کنند و به فکر فرو روند. البته گفتیم که منظره همه ویلاهای هتل آزولیک، ترکیبی از جنگل و اقیانوس است. در تراس ویلاهای دریا، تاب و وان آبگرم وجود دارد که می توانید تاب بخورید و طلوع و غروب خورشید را بر فراز اقیانوس ببینید.

ویلاهای آبی(آکوا)

ویلاهای آبی از شیک ترین و پرطرفدار ترین ویلاهای هتل آزولیک است که گردشگران بسیاری اقامت در این ویلاها را پیشنهاد داده اند. طراحی ویلاهای آبی به گونه ای است که آبراهه هایی در داخل ویلا تعبیه شده اند و می توانید همواره مهم ترین عنصر طبیعت یعنی آب را در محل زندگی خود داشته باشید.

Azulik کجاست؟

هتل آزولیک تا فرودگاه کانکون که در ایالت کینتانا رو قرار دارد، حدود یک ساعت و نیم رانندگی با ماشین فاصله دارد.

قیمت هتل آزولیک مکزیک

برای استعلام قیمت هتل می توانید به صورت آنلاین به سایت هتل مراجعه کنید و با دیدن تصاویر اتاق ها بهترین گزینه را برای اقامتی دلنشین و فراموش نشدنی رزرو کنید.

Banner

Related Articles

نظر بدهید

مجله گردشگری مستر مارکو