صفحه اصلی » اقامت در ترسناک ترین هتل های جهان شما را مبهوت می کند!

اقامت در ترسناک ترین هتل های جهان شما را مبهوت می کند!

نویسنده پندار شایسته
104 بازدید ۳ دقیقه
Banner
هتل راسل

همه افرادی که به دنبال رزرو هتل هستند، انتظار دارند تا مدتی را در آرامش به سر ببرند و از اقامت خود لذت ببرند. اما ممکن است مسافران زیادی از روبرو شدن با چالش ها و هیجانات استقبال کرده و از اقامت در ترسناک ترین هتل های جهان خاطره ای به یادماندنی ثبت کنند! شاید باورش برایتان سخت باشد اگر بگوییم که تعداد این افراد کم نیستند و از اقامت در این هتل ها لذت می برند!

در این مقاله مستر مارکو شما را با معروف ترین هتل های ترسناک دنیا آشنا می کند که حتی در فیلم های ترسناک هم ندیده اید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا آدرنالین خونتان بالا برود!

هتل استنلی آمریکا

هتل استنلی که در کلرادو آمریکا قرار دارد، یکی از عجیب ترین هتل های جهان شناخته می شود. استیون کینگ نویسنده معروفی است که رمان خود را بر اساس این هتل ترسناک نوشت و نام “درخشش” را برای آن انتخاب کرد. سپس از رمان درخشش فیلم سینمایی جذابی به کارگردانی استنلی کوبریک ساخته شد و جک نیکلسون در این فیلم بازی خیره کننده ای داشت.

هتل استنلی در سال ۱۹۰۹ با ۴۲۰ اتاق بازگشایی شد و در ابتدا اقامتگاهی خوش آب و هوا برای ثروتمندان بود. اما امروزه این هتل به اقامتگاهی برای ارواح کارکنان و مسافران سابق هتل تبدیل شده است. به طوری که مسافران هتل استنلی در نیمه های شب صدای نواختن پیانو و خنده های ترسناک را می شنوند. به همین علت مردم معتقدند که با گذشت یک قرن، هنوز ارواح میهمانان و کارکنان سابق از هتل خارج نشده است!

هتل استنلی آمریکا

بوتیک هتل مالاگا

بوتیک هتل مالاگا از بهترین بوتیک هتل های دنیاست که با گذشت قرن ها همچنان پابرجا باقی مانده است. این بوتیک هتل که از طراحی و معماری هنری زیبایی برخوردار است یکی دیگر از ترسناک ترین هتل های جهان محسوب می شود.

هتل مالاگا در در ایالت آلاباما در جنوب آمریکا واقع شده و شما می توانید در این هتل برخی از وسایل عتیقه به جا مانده از دوران ویکتوریا را مشاهده کنید. این بوتیک هتل ۳۹ اتاق دارد و شامل دو خانه است که هدیه ازدواج دو خواهر خانواده از طرف دامادها بوده است. گفته می شود که این دو خواهر هیچ وقت از منزل خود خارج نشده اند! به همین دلیل مسافران گزارش داده اند که هنگام شب بانویی با لباس سفید می بینند که از پله ها بالا می رود.

همچنین روشن و خاموش شدن لامپ ها و جا به جا شدن وسایل نیز بر ترسناک بودن این مکان افزوده است.

بوتیک هتل مالاگا

هتل مونت واشنگتن

در هتل مونت واشنگتن آمریکا، روحی حضور دارد که شب ها در راهروهای هتل راه می رود و وارد اتاق ها می شود. این روح خانم کارولین استیکنی است که در سال ۱۹۳۹ فوت کرده است. خانم استیکنی به درهای اتاق ضربه آرامی می زند و وسایل مسافران را جا به جا می کند. کارکنان هتل خانم استیکنی را فردی متشخص توصیف کرده اند و به همین دلیل از جهت گم شدن وسایل خود نگران نیستند چرا که او وسایل را بعد از مدتی در جای اول قرار می دهد.

اقامتگران و کارکنان هتل روح خانم استیکنی را اغلب در اتاق ۳۱۴ دیده اند در حالی که روی تخت خواب چهارستونه نشسته و با مهربانی به آنان نگاه کرده است!

به خانم استیکنی لقب روح پرنسس داده اند چرا که تخت خواب اتاق ۳۱۴ به دوره ویکتوریای پرنسس تعلق دارد.

هتل مونت واشنگتن

هتل اومنی گرو پارک

گفته می شود از سال ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ زنی در هتل اومنی گرو پارک مرگ مشکوکی داشته است. این زن جوان اتاق ۵۴۵ را در طبقه پنجم هتل برای اقامت رزرو کرده بود در حالی که جسد او در محوطه هتل پیدا شد. انگار او از پنجره اتاقش به پایین پرت شده بود. هنوز علت مرگ او مشخص نشده و هیچ کس نمی تواند بیان کند که قتل بوده یا خودکشی!

مسافران و کارکنان هتل از وجود شبح بانویی با لباس صورتی خبر می دهند و به همین علت نام او را “بانوی صورتی پوش” گذاشته اند.

هتل اومنی گرو پارک

هتل اوتساگا

شکارچیان روح و پژوهشگران ماوراء الطبیعه ادعا می کنند که هتل اوتساگا با قدمتی ۱۰۰ ساله مکانی مناسب برای حضور ارواح است. اینجا یکی از ترسناک ترین مکان های جهان است. هتل اوتساگا در ابتدا مدرسه ای شبانه روزی برای دختران بوده که دختران زمستان ها به این مدرسه می آمدند. از این رو، مسافران صدای خنده دانش آموزان را در طبقات دوم، سوم و پنجم می شنوند. همچنین مسافران از شنیده شدن اسم خود توسط این ارواح بسیار وحشت زده شده اند!

هتل اومنی هومستید

هتل اومنی هومستید در سال ۱۷۶۶ افتتاح شده و از قدیمی ترین عمارت های اقامتی در آمریکا می باشد. بر اساس تحقیقات، در اوایل قرن بیستم زن جوان بیماری در هتل اقامت داشته است که نامزدش در روز عروسی او را تنها می گذارد؛ سپس زن جوان فوت می کند. از آن روز تا به حال، روح این عروس در طبقه چهاردهم از مسافران و کارکنان هتل،  می پرسد ساعت چند است تا برای آمدن داماد خود را آماده کند!

هتل اومنی هومستید

هتل پوسادا سانتافه

هتل پوسادا سانتافه ابتدا عمارتی خانوادگی بوده است که توسط همسر خانم جولیا استاب در سال ۱۸۸۲ ساخته شد. این بانوی آلمانی تبار با از دست دادن فرزند هشتم خود که مدت کوتاهی بعد از تولدش می میرد، به افسردگی شدیدی دچار می شود. او مدتی طولانی را در اتاقش به تنهایی سپری می کند و با کسی سخن نمی گوید. تا اینکه مدتی بعد جسد او را در اتاق شماره ۱۰۰ پیدا می کنند. جسد جولیا به خاک سپرده شد اما روح او همچنان در هتل به ویژه اتاق شماره ۱۰۰ سرگردان است.

کارکنان و میهمانان بسیاری بیان کرده اند که شب ها از حمام صدای آب می شنوند. همچنین باز و بسته شدن شیرهای آب را به طور خود به خود دیده اند!

هتل پوسادا سانتافه

هتل کوئین آنه

هتل کوئین آنه نیز ابتدا مدرسه ای دخترانه بوده که در سال ۱۸۹۰ بازگشایی شد. گفته می شود مدیر این مدرسه خانم مری لیک، مدیری مهربان و دلسوز بوده که دانش آموزان را مانند فرزندان خودش دوست می داشته است. اکنون روح خانم لیک در هتل وجود دارد و برای مسافران میزبانی می کند. او وسایل مسافران را در اتاق مرتب می چیند و هنگام خواب مانند مادری مهربان روی آنها پتو می کشد! همچنین خانم لیک از میهمانان اتاق ۴۱۰ مراقبت به خصوصی می کند.

هتل کوئین آنه

هتل بورچیانتی

هتل بورچیانتی در فلورانس ایتالیا قرار دارد. در این هتل روح پیرزنی مهربان وجود دارد که روی کاناپه ای در لابی هتل به بافتنی کردن مشغول است. طبق تحقیقات، این پیرزن سال های قبل در هتل بورچیانتی مشغول به کار بوده است. اکنون نیز کارکنان هتل گزارش داده اند که برخی صبح ها او را در حال کمک به خدمت کاران و نظافتچی ها در تمیز کردن اتاق ها دیده اند!

به عقیده بسیاری از مردم، اتاق فرسکو ترسناک ترین واحد اقامتی هتل بورچیانتی است! بر روی دیوارها و سقف های این اتاق مجلل نقاشی های بسیار زیبایی وجود دارد. میهمانانی که در این اتاق اقامت کرده اند از وجود موجودی ماورایی خبر می دهند که دست ها و نفس هایی یخ زده دارد و صورت آنها را نوازش می کند و بوسه می زند!

ترسناک ترین هتل های جهان

هتل راسل

هتل راسل در شهر سیدنی استرالیا محل اقامت دریانوردان و ملوان ها بوده است و مسافران بعد از سفرهای دریایی خود در این هتل استراحت می کردند. اما با فراگیری بیماری طاعون در اوایل قرن بیستم این هتل به بیمارستان موقت تغییر یافت. هتل راسل با برخورداری از معماری و طراحی خاص تبدیل به یکی از باشکوه ترین بوتیک هتل های سیدنی شده است. ارواح دریانوردان هنوز در این هتل اقامت می کنند و صدای جر و بحث آنها از اتاق شماره ۸ به گوش می رسد!

هتل راسل
Banner

Related Articles

نظر بدهید

مجله گردشگری مستر مارکو