صفحه اصلی » تجربه عشقی جاویدان در تونل عشق اوکراین!

تجربه عشقی جاویدان در تونل عشق اوکراین!

نویسنده پندار شایسته
168 بازدید ۳ دقیقه
Banner
تونل عشق اوکراین

اوکراین کشوری با طبیعتی دیدنی و زیبا در اروپای شرقی است و جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوانی دارد. تونل عشق یکی از دلنشین ترین جاذبه های طبیعی این کشور است که در منطقه کلوان واقع می باشد. همچنین این تونل سرسبز در فهرست شگفت انگیزترین راه آهن های جهان قرار گرفته است. لطفا تا پایان مطلب با مستر مارکو همراهی کنید.

بهترین زمان برای سفر به تونل عشق

بدون شک می توان گفت تونل عشق در همه فصول زیبایی منحصر به فرد خود را حفظ می کند. اما اگر به رنگ سبز درختان علاقه بیشتری دارید، به شما توصیه می کنیم در پایان فصل بهار و اوایل فصل تابستان به این منطقه سفر کنید. البته دیدن برگ های قرمز و زرد درختان نیز جذابیت خاص خود را دارد و سفر در انتهای تابستان و اوایل پاییز بسیار لذت بخش و شگفت انگیز است.

تونل عشق اوکراین

جاذبه های گردشگری روستای کلوان

روستای کلوان در غرب کی اف، پایتخت کشور اوکراین، قرار دارد. این روستا در نزدیکی شهر ریون واقع شده و شما می توانید از این شهر نیز دیدن کنید. پس از کشف تونل عشق، گردشگران زیادی برای بازدید از آن به روستای کلوان سفر می کنند اما از جاذبه های دیدنی چنین روستای زیبایی نباید غافل شد.

با ورود به روستا، زیبایی کلیسای بشارت و یادبودی از جنگ جهانی دوم به چشم می خورد. همچنین ایستگاه قطاری را می بینید که پنجره ای با شیشه های رنگی مسحور کننده دارد. برای رسیدن به تونل عشق، ابتدا خود را به این ایستگاه قطار برسانید و سپس ۲۰ دقیقه در ریل راه آهن پیاده روی کنید تا سرانجام خود را در تونل عشق ببینید.

تونل عشق اوکراین

دسترسی به Tunnel of Love چگونه است؟

  • از طریق شهر کیو: اگر به سفر با قطار علاقه مند هستید، می توانید در شهر کیو قطار سوار شوید و ساعت ۴ صبح به شهر ریون برسید.
  • از طریق شهر ریون: اگر در شهر ریون هستید می توانید در ایستگاه اتوبوس اصلی شهر سوار اتوبوس شوید و پس از طی کردن ۱/۵ کیلومتر از بزرگراه، پیاده شوید.
  • از طریق روستای کلوان: اگر در روستا اقامت دارید می توانید برای بازدید از تونل عشق از مینی ون هایی که در اطراف ایستگاه قطار کلوان هستند، استفاده کنید.
  • از طریق شهر لوتسک: شهر لوتسک در غرب روستای کلوان قرار دارد که رفت و آمد بین این دو منطقه بسیار راحت است. برای رسیدن به روستا می توانید از اتوبوس ها و مینی ون هایی که در شهر لوتسک تردد دارند، استفاده کنید.
  • از طریق شهر لیو: شما می توانید به سفر خود با بازدید از شهر زیبای لیو، جذابیت بیشتری ببخشید. اگر خواهان سفر با قطار هستید، در ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه خود را با قطار از لیو به ریون برسانید.
تونل عشق اوکراین

پیشینه تونل عشق

زمان کشف تونل عشق به ۱۰ سال پیش بر می گردد. هنگامی که مسافران ماجراجو ناگهان متوجه یک ریل راه آهن پنهان شده در میان درختان می شوند. سپس عکس های به ثبت رسانده از این تونل را در شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند و آن را برای بار دیگر به جهانیان معرفی می کنند.

حکایت هایی که در مورد تونل عشق می گویند!

روایت ها و افسانه های متعددی در مورد تونل عشق به گوش می خورد اما اینکه کدام یک از داستان های به واقعیت نزدیک تر است، مشخص نیست.

  • در روایت اول اینگونه گفته می شود که قرن ها پیش چند زوج عاشق از قلعه کلوان می گریزند و به این تونل پناه می آورند.
  • در روایت دوم که غیر واقعی تر به نظر می رسد، پسری لهستانی شیفته دختری از روستای کلوان می شود و این تونل را برای کوتاه کردن فاصله خود با دختر، ایجاد می کند.
  • روایت سومی نیز وجود دارد که افراد زیادی حقیقی بودن آن را تایید کرده اند. بیشتر مردم معتقدند که در زمان اتحاد جماهیر شوروی، تونلی محرمانه با هدف نظامی برای ارتشی ها در دل درختان ساخته شد.
تونل عشق اوکراین
تونل عشق اوکراین

شهرتی که تونل عشق دارد!

افراد زیادی هستند که شیفته زیبایی بی نظیر تونل عشق شده اند و از آن عکس های فوق العاده ای به ثبت رسانده اند. همچنین عشاق و عروس و دامادها برای عکاسی و قدم زدن، پا به این تونل می گذارند. مردم منطقه عقیده دارند که تونل عشق خوش یمن است و عشاقی که در این مکان باهم قدم می زنند و آرزو می کنند، جدایی ناپذیر اند! تونل عشق در صنعت فیلم سازی نیز پا به عرصه گذاشته است.

همچنین آکیوشی ایمازاکی، کارگردان فیلم klevan-tunnel of love، برای فیلم برداری به تونل عشق سفر کرد. این فیلم در جشنواره هانوی به نمایش گذاشته شد و مردم را مجذوب طبیعت اکراین و زیبایی تونل عشق کرد. فراموش نکنید در سفر به اوکراین حتما سری به این تونل شگفت انگیز بزنید.

بسیاری از برندهای معروف دنیا مانند شرکت ژاپنی فوجی، در این تونل کلیپ های تبلیغاتی خود را ضبط کرده است.

Banner

Related Articles

نظر بدهید

مجله گردشگری مستر مارکو